Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ ПАР вперше за 23 роки

Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ ПАР вперше за 23 роки

Фото: пресслужби МЗС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову із Міністром міжнародних відносин та співробітництва Південно-Африканської Республіки Наледі Пандор.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Зазначається, що розмова стала першим контактом глав МЗС України та ПАР з 1998 року.

“Міністри домовилися відновити повноцінний двосторонній діалог, провести політичні консультації між зовнішньополітичними відомствами, розвивати торгівлю та науково-технічне співробітництво”, – йдеться у повідомленні.

Сторони обговорили також розширення договірно-правової бази відносин та співробітництво в рамках міжнародних організацій.

Кулеба запропонував південноафриканській стороні направити до України торговельну місію для вивчення можливостей розвитку співробітництва.

“Відновлюючи діалог із ПАР після 23 років перерви ми створюємо додаткові можливості для наших компаній, зокрема в галузі сільського господарства та продовольчої безпеки, енергетики, суднобудування, туризму”, – наголосив він.

Міністр нагадав, що Стратегія зовнішньополітичної діяльності України приділяє особливу увагу розвитку відносин із країнами Африки.

Сторони також домовилися про подальшу тісну співпрацю. Наледі Пандор прийняла запрошення Дмитра Кулеби відвідати Україну наступного року.

Політика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.