Коста-Рика ввела обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для дітей від 5 до 11 років

Коста-Рика ввела обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для дітей від 5 до 11 років

Фото Reuters

Коста-Рика стала першою у світі державою, де запровадили об’язкову вакцинацію від коронавірусу для дітей у віці від п’яти до 11 років.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я країни, передає “Суспільне”.

Зазначається, що вакцинація цієї вікової категорії стартує в березні 2022 року, а з 25 жовтня розпочалася імунізація підлітків старше 12 років. У МОЗ повідомили, що відповідне рішення ухвалили “відповідно до принципу найкращого забезпечення інтересів дітей та підлітків”.

“Національна комісія з вакцинації та епідеміології (CNVE) постановила, що імунізація проти COVID-19 є обов’язковою для всіх неповнолітніх”, — йдеться у повідомленні.

За інформацією Коста-Ріканського фонду соціального страхування, станом на 2 листопада 73% населення країни у віці від 12 до 19 років вже отримали принаймні одну дозу антиковідної вакцини. Для щеплення дітей молодшого віку влада планує закупити близько 4 мільйони доз препарату Pfizer.

До цього часу у Коста-Риці обов’язковими були щеплення неповнолітніх від вітряної віспи, поліомієліту, а також вірусу папіломи людини. Тепер до цього переліку додалася вакцинація від COVID-19.

ВакцинаціяКоронавірусСвіт
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.