Кількість загиблих на Одещині збільшилась до 21 особи, – ОВА

Фото t.me/dsns_telegram
До 21 людини зросла кількість загиблих унаслідок російського ракетного удару по смт Сергіївка Одеської області.
Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Братчук, передає Інтерфакс-Україна.
Як повідомив він в ефірі загальнонаціонального телемарафону в п’ятницю, станом на зараз кількість жертв зросла до 21.
“Серед цих 21 людини є загиблий хлопчик 12 років”, – сказав він.
Кількість постраждалих, за його інформацією, не збільшилась.
Війна Росії проти України
Источник