Ізраїльські поліцейські прибули до Умані допомогти під час паломництва хасидів

Ізраїльські поліцейські прибули до Умані допомогти під час паломництва хасидів

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, “День”

До Умані прибули 11 поліцейських Держави Ізраїль, які спільно з українськими правоохоронцями нестимуть службу в місцях компактного проживання та паломництва брацлавських хасидів.

Як повідомила Поліція Черкаської області, ізраїльські правоохоронці пройшли інструктаж, який провів заступник начальника ГУ Нацполіції в Черкаській області Сергій Коваленко.

“Усім присутнім доведена інформація щодо дотримання законності та правил безпеки, а також рекомендації щодо забезпечення карантинних вимог”, – зазначив Сергій Коваленко.

Начальник ГУ Нацполіції в Черкаській області Михайло Куратченко показав ізраїльським колегам Міжнародну поліцейську станцію та малий ситуаційний центр, який оснащений всіма технічними можливостями для контролю й безпеки на вулицях під час святкування юдейського нового року. Також правоохоронці спільно обстежили район паломництва.

Поліцейські з Ізраїлю, разом з українськими правоохоронцями,  до 11 вересня стежитимуть за порядком під час святкування Рош га-Шана.

Нагадаємо, 1 вересня, понад 600 працівників поліції та понад 200 військовослужбовців Національної гвардії прибули до Умані для забезпечення громадського порядку та безпеки в Умані.

РелігіяСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.