Двоє українців загинули в авіакатастрофі в Росії

Двоє українців загинули в авіакатастрофі в Росії

Фото: Reuters

Двоє громадян України загинули в авіакатастрофі літака авіакомпанії “Гродно” АН-12БК EW-518TI у Росії.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, про це повідомив Департамент з авіації Міністерства транспорту та комунікацій Республіки Білорусь.

“3 листопада 2021 р. об 11.34 UTC під час заходження на друге коло в аеропорту Іркутська в складних метеорологічних умовах (сніг із дощем, крижаний дощ) літак авіакомпанії “Гродно” АН-12БК EW-518TI зазнав катастрофи в районі населеного пункту Пивовариха. Повітряним судном керував досвідчений екіпаж, до складу якого входили семеро осіб: двоє громадянин Російської Федерації, двоє – України та троє – Республіки Білорусь”, – ідеться в повідомленні на сайті міністерства в середу.

Зазначається, що командир мав загальний наліт понад 12 тисяч годин, зокрема на типі АН-12 – більше ніж 7 тисяч, на борту повітряного судна вантажу не було.

“Наразі Міждержавний авіаційний комітет створює комісію з розслідування авіаційної події, до складу якої ввійдуть представники Департаменту з авіації. Департамент з авіації ухвалив рішення про призупинення комерційної експлуатації літаків АН-12 до отримання результатів розслідування”, – зазначили у відомстві.

ПодіїРосіяУтрата
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.