До «червоної» зони карантину можуть перевести ще 9 областей, – МОЗ

До «червоної» зони карантину можуть перевести ще 9 областей, - МОЗ

Фото Reuters

Комісія ТЕБ та НС розгляне питання переведення на «червоний» рівень епідемічної небезпеки ще 9 областей.

Як передає Укрінформ, про це під час засідання Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Зараз дві області перебувають на червоному рівні епіднебезпеки. Також Львівська, Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Одеська, Сумська, Хмельницька, тобто ще 9 областей, найближчим часом будуть розглянуті на комісії ТЕБ та НС, будемо дивитися, яке рішення приймаємо з приводу введення чи невведення червоного рівня епіднебезпеки з урахуванням завантаженості ліжок для госпіталізації” – сказав Ляшко.

Він додав, що буде враховуватися завантаженість ліжок як для дорослих, так і для дітей, оскільки збільшується захворюваність на COVID-19 серед дітей порівняно з осінньою хвилею.

Як повідомлялося, станом на 1 лютого у жовтій зоні епіднебезпеки перебувають Кіровоградська та Полтавська області. У червоній зоні – Івано-Франківська та Рівненська області. Решта регіонів та місто Київ перебувають у помаранчевій зоні епіднебезпеки.

Коронавірус
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.