Анджей Дуда приїхав до Києва, він візьме участь у другому саміті Кримської платформи

Фото з фейсбук сторінки Kancelaria Prezydenta RP
Президент Польщі Анджей Дуда візьме участь у другому саміті Кримської платформи.
Про це повідомляє пресслужба глави польської держави у Twitter, передає Укрінформ.
Візит президента Польщі відбувається напередодні Дня Незалежності України і є третім з початку повномасштабної війни. Раніше Дуда перебував у Києві 13 квітня та 21−22 травня.
Як повідомлялося, Кримська платформа – формат консультацій та комунікацій, започаткований Президентом України у серпні 2021 року для структурування всіх питань, пов’язаних з півостровом. Метою цього формату є вироблення практичних підходів до привернення уваги до ситуації в Криму та обговорення можливостей його повернення в Україну.
ПолітикаСвіт
Источник