У Monobank стався технічний збій

3 березня, 10:51 Поділитися:

У Monobank стався технічний збій

У неділю, 3 березня, в українському необанку Monobank стався технічний збій. Фахівці працюють над усуненням проблеми.

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський у Telegram.

«У нас технічний збій. Лагодимо. Вибачте», — написав він.

21 січня Гороховський заявив, що Monobank опинився під DDoS-атакою.

Відео дня

19 січня Monobank повідомив про труднощі в роботі мобільного застосунку, пов’язані з DDoS-атакою, яку Гороховський назвав «найпотужнішою».

9 січня у роботі банківського застосунку monobank стався збій, який тривав близько години. Деякі користувачі скаржилися на неможливість авторизуватися.

12 грудня, після повідомлень про масштабний збій у роботі мобільного оператора Kyivstar, співзасновник monоbank Олег Гороховський заявив про масовані DDoS атаки на їхню систему.

Редактор: Єва Сластнова

Теги:   DDoS-атака Збій Monobank Монобанк Олег Гороховський

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.