У Києві опалювальний сезон завершиться через один-два тижні — Кличко
30 березня, 18:31 Поділитися:

У Києві опалювальний сезон можуть завершити вже найближчими тижнями, якщо для цього буде відповідна температура повітря.
На цьому наголосив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу Київ.
Він зазначив, що відключити опалення в Києві можуть за два-три тижні.
«Якщо середньодобова температура перевищує +8 деякий період часу, ми, відштовхуючись від прогнозу погоди та деяких показників, з великою ймовірністю через два тижні, можливо, навіть через тиждень — опалення буде вимкнено», — розповів міський голова.
Відео дня
У низці міст вже завершують опалювальний сезон. Зокрема, в Одесі та Полтаві опалення перестануть подавати вже 31 березня.
Редактор: Євгеній Василенко
Теги: Київ Опалення Опалювальний сезон Отопление в Киеве
Читати далі
Источник