У Києві ситуація зі світлом залишається складною, але графіки діятимуть — Yasno
19 січня, 23:13 Поділитися:

Київ залишається у графіках стабілізаційних відключень світла. Проте обмеження досі значні.
Про це повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко.
Він уточнив, що у четвер, 19 січня, світло вимикали у світло-сірих зонах графіка.
«Сьогоднішній день у Києві провели у стабілізаційних відключеннях. Обмеження все ще є значними, тому світло-сірі зони графіка теж відключалися», — написав Коваленко.
Відео дня
Читайте також: Відключення світла. Як опиратися психологічній війні та зробити темряву своїм союзником
Також він додав, що завтра, 20 січня, Укренерго дає на місто 952 МВт для споживання.
“Це покриє 60% потреб столиці, тому ми залишаємося в графіках”, – підкреслив гендиректор Yasno.
18 січня Коваленко повідомив, що дефіцит електроенергії у Києві залишається значним.
14 січня ворожа ракета влучила до одного з об’єктів інфраструктури Києва.
Редактор: Євгеній Василенко
Теги: Київ Російська агресія Війна Росії проти України
Читати далі
Источник