Генерал Павлюк показав, як захисники Києва тренувалися знищувати колону противника

6 січня, 13:57 Поділитися:

Генерал Павлюк показав, як захисники Києва тренувалися знищувати колону противника

Бійці управління 120 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ та підлеглих підрозділів провели навчання з оборони Києва.

Про це повідомив командувач угрупованням сил та засобів оборони Києва генерал Олександр Павлюк у своєму Telegram.

За його словами, навчання пройшли в обстановці, максимально наближеній до бойової.

Відео дня

Особовий склад навчався вести розвідку та оборонну битву, виявляти та знищувати колони противника, а також протидіяти диверсійно-розвідувальним групам.

Генерал Павлюк показав, як захисники Києва тренувалися знищувати колону противника

Фото: Олександр Павлюк/Telegram

Стрілецькими підрозділами відпрацьовувалася тактика контрнаступальних дій для повернення та утримання умовно втрачених позицій.

Було відпрацьовано злагодженість стрілецьких підрозділів та артилерії.

Генерал Павлюк показав, як захисники Києва тренувалися знищувати колону противника

Фото: Олександр Павлюк/Telegram

23 грудня в американському Інституті вивчення війни повідомили, що РФ з жовтня створює умови для нового вторгнення на північ України. Однак поки що доказів активної підготовки ударних сил у Білорусі до наступу немає.

Читайте також: «Кордон — суцільні мінні поля». Генерал Павлюк розповів, що чекає на окупантів у разі наступу з Білорусі

Раніше Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що країна-агресор може піти у новий великий наступ у лютому 2023 року. За його словами, воно може розпочатися з території Білорусі у напрямку Києва.

Редактор: Тетяна Габедава

Теги:   Київ Військові навчання Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.