На Чернігівщині з дна річки підняли два російські танки й трупи п’яти загарбників

Фото з фейсбук сторінки Оперативне командування “Північ”
На Чернігівщині з дна річки підняли два російські танки й трупи п’яти загарбників.
Про це повідомляє оперативне командування “Північ” на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Укрінформ.
“На території Менської громади на Чернігівщині з річки витягнули два російські танки і п’ятеро “законсервованих” окупантів. Один ворожий танк Т-72, за словами очевидців, потонув наприкінці лютого. Всередині виявили тіла двох членів екіпажу. Місце механіка-водія було порожнім. Машина потонула догори гусеницями, тож ті, хто знаходився у башті були приречені на загибель. Ще один російський танк Т-72 витягли 6 липня. Цього разу всередині був екіпаж окупантів у повному комплекті – троє росіян”, – йдеться в повідомленні.
У лютому-березні Чернігівська область понад місяць була зоною активних бойових дій. У квітні Збройні Сили України звільнили область від російських окупантів.
Війна Росії проти України
Джерело