Китайські бойові літаки не дотримуються міжнародних норм безпеки, – Міноборони Канади

Китайські бойові літаки не дотримуються міжнародних норм безпеки, - Міноборони Канади

Фото Sputnik/Scanpix

Бойова авіація Китаю перешкоджає канадському військовому літаку виконувати завдання у рамках місії ООН в Тихому океані. Причому подібні інциденти трапляються все частіше, повідомляє Прямий.

Про це заявили у Міністерстві оборони Канади.

“Збройні сили Канади підтверджують, що кілька разів протягом чинної фази операції NEON між розвідувальним літаком великої дальності СР-140 Aurora Королівських канадських повітряних сил та літаком Повітряних сил КНР відбувалися інциденти”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час цих інцидентів китайський бойовий літак “не дотримувався міжнародних норм безпеки”. “Ці інциденти є непрофесійними та становлять загрозу для наших військовослужбовців. Іноді екіпаж Повітряних сил Канади відчував достатню небезпеку, аби швидко змінити власний маршрут, щоб збільшити дистанцію та уникнути можливого зіткнення із літаком перехоплення”, – заявили у Міноборони Канади.

Крім того, там додали, що всі подібні інциденти “задокументовані нашим екіпажем для професійного внутрішнього аналізу”. “Подібні інциденти, що відбуваються у міжнародному авіаційному просторі під час санкціонованої ООН місії, викликають занепокоєння та трапляються все частіше. Про них було також повідомлено дипломатичними каналами”, – додали у міністерстві.

Світ
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.