Окупанти застрелили голову Гостомельської громади Юрія Прилипка

Фото: gostomel-rada.gov.ua
Російські окупанти застрелили Юрія Прилипка, голову Гостомельської громади.
Про це повідомляє Гостомельська сільрада.
“Голова Гостомельської громади Юрій Ілліч Прилипко загинув, роздаючи хліб голодним і ліки хворим, втішаючи згорьованих і розраджуючи зневірених. За це його разом з побратимами Русланом Карпенком і Іваном Зорею застрелили окупанти”, – йдеться у дописі сільради.
Зазначається, що Прилипко загинув як герой, захищаючи членів громади.
“Ніхто його не змушував іти під кулі окупантів. Міг як і сотні інших пересидіти в погребі. І хто б дорікнув!? Але на нього чекали, на нього сподівалися, в нього вірили. І він зробив свій вибір. Помер за громаду, помер за Гостомель, помер як герой. Вічна пам’ять і наша вдячність”, – наголошують у повідомленні.
Війна Росії проти УкраїниПодіїСуспільство
Джерело