У Києві чоловік вдарив ножем пасажира тролейбуса

В Оболонському районі Києва на пасажира тролейбуса напав чоловік із ножем.
Про це повідомили у вівторок, 14 грудня, у столичному управлінні Нацполіції.
Читайте також: У метро Токіо чоловік із ножем напав на пасажирів і підпалив потяг — відео
Причиною агресії стало те, що потерпілий завадив зловмиснику вкрасти гаманець у однієї з пасажирок.
Після цього між чоловіками спалахнув конфлікт, під час якого агресор дістав ножа та вдарив ним свого опонента у груди, після чого втік.
У свою чергу правоохоронці встановили особу нападника та затримали його. Підозрюваним виявився 30-річний місцевий житель, раніше судимий за крадіжки, пограбування та завдання тяжких тілесних ушкоджень.
Відповідно ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), затриманому загрожує до семи років позбавлення волі.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці Редактор: Олег Кононенко
Источник