У Києві вночі спалахнула пожежа у 16-поверховому будинку

У Святошинському районі Києва ввечері у суботу, 4 грудня, сталася пожежа в багатоповерховому житловому будинку.
Як повідомила пресслужба ДСНС, повідомлення про пожежу в багатоповерхівці на вулиці Ушакова надійшло до рятувальної служби о 19:34 4 грудня.
Як з’ясувалося, займання виникло в одній з квартир на 12-му поверсі 16-поверхового будинку.
Рятувальники одразу взялися за евакуацію мешканців із верхніх поверхів і до гасіння пожежі. Загалом вони евакуювали 30 осіб.
О 20:39 пожежу було ліквідовано. Для цього було залучено вісім одиниць техніки та 33 людини особового складу підрозділів столичного управління ДСНС.
Жертв і постраждалих немає.
Причина виникнення пожежі встановлюється.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці Редактор: Софія Лазарова
Источник