Росіян у черзі на візу США віднесли до «бездомних»

Фото Reuters
Росіяни, які хочуть отримати американську візу, віднесені Держдепартаментом США до «бездомних».
Про це йдеться у роз’ясненні зовнішньополітичного відомства, передає “Радіо Свобода”.
На сайті пояснюється, що до цієї категорії належать громадяни країн, де Сполучені Штати не мають консульського представництва, або ж політична чи безпекова ситуація в країні є нестабільною та невизначеною, через що консульський персонал не уповноважений обробляти запити на візи.
Росіянам радять звертатися за візами до консульських центрів США в Варшаві.
Загалом до цього списку Вашингтон відніс, окрім Росії, ще дев’ять країн: Кубу, Еритрею, Іран, Лівію, Сомалі, Південний Судан, Сирію, Венесуелу та Ємен.
ПолітикаРосіяСвіт
Источник