Захищати Україну вже вирушили перші з 16 тисяч іноземних добровольців

Захищати Україну вже вирушили перші з 16 тисяч іноземних добровольців

Фото Reuters

Україна щоденно отримує зброю від партнерів, крім того, до нас їдуть перші з 16 тисяч іноземних добровольців.

Про це у зверненні 3 березня сказав президент Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

“Україна щоденно отримує зброю від наших партнерів, від справжніх друзів. Щоденно – все більше і більше потужної зброї. Україна вже зустрічає іноземних добровольців, які їдуть в наші державу. Перші з 16 тисяч, вони їдуть захищати свободу, захищати життя – для нас, для всіх, і це буде успішно, я в цьому впевнений”, – заявив глава держави.

Як повідомлялося, в Україні створюється Міжнародний легіон територіальної оборони з іноземців, які хочуть приєднатися до опору російським агресорам та захисту світової безпеки. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр 28 лютого заявила, що кілька тисяч іноземців висловили бажання вступити до Міжнародного легіону.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Війна Росії проти УкраїниСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.