Українські полярники отримали Вифлеємський вогонь миру

Українські полярники отримали Вифлеємський вогонь миру

Фото: Національний антарктичний науковий центр

Українські полярники отримали Вифлеємський вогонь миру, який вирушить на антарктичну станцію "Академік Вернадський.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Національний антарктичний науковий центр.

"Сьогодні нашим полярникам передали Вифлеємський вогонь миру, який вирушить на станцію "Академік Вернадський". Запалену свічку отримав керівник майбутньої 27-ї УАЕ Юрій Отруба від учнів столичної школи 207 – представників скаутського формування "Епіцентр" Національної організації скаутів України", – йдеться у повідомленні.

На вогонь миру чекає довгий шлях до Антарктиди: його доставить туди 27-ма УАЕ навесні наступного року. Українські полярники запалять отриману свічку в Каплиці святого Володимира, розташованій на "Вернадському".

"Дуже приємно отримати для українських експедицій цей символічний вогник миру і світла. На Різдво навіть в далекій Антарктиці він зігріватиме наші серця та єднатиме з рідними, близькими та загалом усім світом. Адже на цілий рік станція "Академік Вернадський" стає для нас другою домівкою, і мати такий незримий духовний зв'язок надзвичайно важливо для кожного зимівника", – сказав Отруба.

Як повідомлялося, Вифлеємський вогонь миру цьогоріч прибув до України 12 грудня.

Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму. Літаком доставляють до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам.

ПодіїРелігіяСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.