ЄС закликав Раду Євросоюзу невідкладно ухвалити шостий пакет санкцій проти РФ

ЄС закликав Раду Євросоюзу невідкладно ухвалити шостий пакет санкцій проти РФ

Reuters

Позачергова Європейська рада домовилася в ніч на вівторок щодо шостого пакета санкцій проти Росії і зажадала його якнайшвидшого офіційного ухвалення Радою ЄС.

Про це йдеться у висновку саміту ЄС, передає Інтерфакс-Україна.

“Європейська рада наполегливо закликає Раду (ЄС) невідкладно доопрацювати й схвалити його, забезпечивши добре функціонуючий єдиний ринок ЄС, чесну конкуренцію, солідарність між державами-членами та рівні умови, зокрема щодо поетапної відмови від нашої залежності від викопного пального з Росії”, – йдеться у висновку.

У документі підтверджується відданість Євроради “посиленню тиску на Росію та Білорусь”.

“Європейська рада закликає всі країни приєднатися до санкцій ЄС. Будь-які спроби обійти санкції або допомогти Росії іншими способами мають припинятися”, – наголошується у висновку саміту.

Глави держав та урядів країн ЄС погодилися, що “шостий пакет санкцій проти Росії поширюватиметься на сиру нафту, а також нафтопродукти, що постачаються з Росії до держав-членів, за тимчасовим виключенням сирої нафти, що поставляється трубопроводом”.

Європейська рада має намір якнайшвидше повернутися до питання про тимчасове вилучення для сирої нафти, що доставляється трубопроводом, повідомляється в оприлюдненому в Брюсселі документі.

Війна Росії проти УкраїниПодіїПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.