Трюдо і Джонсон у зверненні до Зеленського та українського народу: Наша підтримка України непохитна

Трюдо і Джонсон у зверненні до Зеленського та українського народу: Наша підтримка України непохитна

Кадр з відео

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо та прем’єр-міністр Великої Британії записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського та українського народу, в якому заявили, що їхня підтримка України непохитна.

“(…) Зеленський не лише захищає свою країну, а й українці борються як герої за свою землю. Вони захищають принципи та цінності, які пов’язують нас разом – верховенство закону, суверенність, територіальна недоторканність – принципи, які важливі усьому світу”, – заявили канадський та британський лідери у зверненні.

“Тут, на зустрічі G7 ми показуємо більше підтримки Україні. (…) Ми збільшуємо санкції проти рф, ми нарощуємо фінансову підтримку, економічну та військову допомогу Україні. Ми повинні переконатися, що українці продовжуватимуть боротися за наші цінності.(…) І наше повідомлення Володимиру Зеленському і всім українцям: ми віддаємо честь вашій боротьбі, ми віримо, що вона повністю законна та суттєва для нашого світу. Ми підтримуємо вас, і продовжимо тримати курс”, – сказали лідери.

“Слава Україні!”, – завершив Джонсон.

“Героям слава!”, – відповів Трюдо.

Війна Росії проти УкраїниПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.