Світові знаменитості просять Байдена помилувати індичок перед Днем подяки

Світові знаменитості просять Байдена помилувати індичок перед Днем подяки

Фото: [email protected] Schwarz

Благодійна організація зоозахисників Farm Sanctuary оголосила збір підписів на підтримку петиції із закликом до президента США Джо Байдена помилувати індичок перед Днем подяки (25 листопада) і передати тварин їй. Звернення уже підписали співачка Біллі Айліш, актор Хоакін Фенікс та інші знаменитості.

Про це пише The Hill, інформує hromadske.

Зоозахисники розповідають, що таке помилування індичок традиційне, але щороку птахів відправляють на звичайні ферми, до контактних зоопарків та університетів, де вивчають птахівництво. Однак автори петиції наголошують, що про індичок там, скоріш за все, не дбають як «про індивідуумів з унікальними характерами, емоціями, потребами та уподобаннями».

Організація Farm Sanctuary, яка рятує та надає притулок сільськогосподарським тваринам, закликає цього року направити помилуваних індичок до них.

«Ми сподіваємося, що ви дозволите птахам поселитися в Farm Sanctuary. Тут у них буде можливість досхочу вивалятися в пилу, відчувати траву під ногами, насолоджуватися здоровим соціальним життям та отримувати індивідуальний догляд», — йдеться у петиції.

Серед підписантів, окрім Айліш та Фенікса, актриси Руні Мара, Наташа Ліонн та Міна Суварі, британський гуморист Рікі Джервейс та інші.

Білі Айліш відома як затята веганка та захисниця прав тварин. Співачка раніше уклала угоду з модним брендом Oscar de la Renta про те, що вона одягне його сукню, якщо бренд припинить продаж хутра. Вона також почала співпрацювати із Nike, щоб створити веганські моделі Air Jordan.

Фенікс також захищає права тварин. Минулого року він використав свою промову на церемонії вручення премії «Оскар», щоб закликати до захисту тварин.

ЖиттяСвітСуспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.