США розширили список санкцій проти Nord Stream 2

США розширили список санкцій проти Nord Stream 2

Фото Reuters

Уряд США додав до переліку підсанкційних суб’єктів, пов’язаних із Nord Stream 2, одну організацію та судно, причетні до проєкту російського газопроводу.

Про це йдеться в офіційній заяві Держдепартаменту США, повідомляє Укрінформ.

«Держдепартамент подав Конгресу звіт відповідно до Закону про захист енергетичної безпеки Європи (PEESA – 2019) з внесеними до нього поправками. У звіті зазначені два судна, а також пов’язане з Росією підприємство Transadria Ltd., причетні до газопроводу Nord Stream 2», – вказується в повідомленні.

При цьому уточнюється, що санкції США вводяться проти підприємства Transadria Ltd., а також його судна Marlin.

У Держдепі підкреслили, що разом із сьогоднішніми обмеженнями, загалом адміністрація США ввела санкції проти восьми осіб та 17 суден відповідно до закону PEESA у контексті Nord Stream 2.

«Попри те, що адміністрація зберігає позицію проти газопроводу Nord Stream 2, у тому числі шляхом запровадження санкцій, ми продовжуємо співпрацювати з Німеччиною та іншими союзниками й партнерами, аби зменшити ризики, пов’язані з газопроводом для України та прикордонних країн НАТО і ЄС, а також протидіяти шкідливій активності Росії, в тому числі в енергетичній сфері»,- підкреслюється в заяві.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.