Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/6759b10101ac1af480a37f2a3dc45233.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Норвезька міжнародна гуманітарна організація долучається до протимінної діяльності в Україні

Норвезька міжнародна гуманітарна організація долучається до протимінної діяльності в Україні

Фото armyinform.com.ua

Норвезька міжнародна гуманітарна організація Norwegian People’s Aid (NPA), яка працює у сфері захисту цивільного населення під час конфліктів, долучається до протимінної діяльності Мінреінтеграції, повідомляє АрміяInform.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції України.

В Україні пройдуть спільні просвітницькі кампанії з інформування про вибухонебезпечні предмети та навчання правилам захисту населення під час бойових дій. А також – обстеження та маркування територій, забруднених або ймовірно забруднених ВНП.

Піротехніки NPA за 30 років знищили по усьому світу понад 2 млн мін та боєприпасів, що не розірвалися.

Світ
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.