Японія скорочує період карантину для вакцинованих, які прибувають до країни у справах

Японія скорочує період карантину для вакцинованих, які прибувають до країни у справах

Фото Reuters

В Японії планують скоротити період дії карантину для більшості вакцинованих, які прибувають до країни у справах, з 10 до 3 діб.

Як передає “Укрінформ”, нові правила набудуть чинності вже наступного тижня.

Раніше для запобігання поширенню коронавірусу уряд вимагав від тих, хто прибуває до країни, самоізолюватися на 14 діб. У жовтні період самоізоляції було скорочено до 10 діб для вакцинованих однією зі схвалених японським урядом вакцин – Pfizer, Moderna або AstraZeneca.

Тепер, згідно з новими правилами, період самоізоляції для тих, хто відвідує Японію з діловими цілями, буде скорочено до трьох днів.

Уже з четвертої доби за наявності негативного тесту на коронавірус прибулі зможуть скористатися громадським транспортом та закладами громадського харчування. Проте компаніям, на запрошення яких ці люди приїхали до Японії, буде необхідно відстежувати ситуацію.

Також видання повідомляє, що міністерство охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення Японії закликає місцеві адміністрації підготуватися до проведення щеплень третьою дозою вакцин від коронавірусу, починаючи з грудня.

Міністерство не планує встановлювати пріоритетний порядок для отримання третього щеплення, проте має намір пропонувати людям бустерне щеплення приблизно за вісім місяців після отримання другої дози. У грудні передбачається розпочати бустерну вакцинацію працівників охорони здоров’я, а в січні – частину населення людей похилого віку.

Ухвалити офіційне рішення про схвалення бустерних щеплень вакциною Pfizer у міністерстві планують 10 листопада. Міністерство знову розгляне питання про вакцину Moderna, якщо ця компанія подасть заявку на схвалення бустерної вакцинації.

За даними сайту Worldometer, Японія посідає 26-е місце з 221 у світовій статистці за кількістю випадків коронавірусу. У країні від початку пандемії зафіксували 1,722 млн випадків COVID-19, зокрема 18,2 тис. смертей, одужали 1,7 млн ​​хворих.

Загалом у світі станом на ранок 2 листопада зафіксували понад 247,8 млн випадків зараження коронавірусом, одужали 224,5 млн осіб, померли понад 5 мільйонів.

ВакцинаціяКоронавірусСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.