Україна на останніх хвилинах втратила перемогу над Чехією в товариському матчі

Збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 на виїзді проти Чехії у товариській зустрічі, втративши перемогу на останніх хвилинах.

Гості ледь уникли пропущеного м’яча в дебюті гри, коли Тецл вийшов на побачення з Бойком після грубої помилки Кривцова і обіграв воротаря гостей, але сам же захисник суперника не дав снаряду перетнути лінію воріт.

Пізніше синьо-жовтих двічі пробачив Саділек, не потрапивши у ворота ударом головою з кількох метрів після навісу з правого флангу, а також пробивши вище вже ногою.

За це господарі були покарані на 27-й хвилині. Це Корнієнко забив свій перший гол за збірну, поціливши у ворота Штанека після ефектної контратаки пострілом у межах штрафного майданчика.

В кінці першого тайму збірна Чехії втратила ще мінімум два моменти, щоб зрівняти рахунок, але спершу Україну врятували Бойко й Сирота, а потім вже Змргал пробив неточно.

Другий тайм матчу проходив за схожим сценарієм, і забивати могли той же Тецл, що влучив у стійку, а також Видра, який пробив вище воріт.

І все ж, Чехія досягла свого на 90+3-й хвилині, коли її затяжна атака завершилася ударом у дев’ятку від Видри.

Чехія — Україна 1:1

Голи: Видра, 90+3 Корнієнко, 27

У своєму попередньому матчі збірна України зіграла внічию 1:1 з Францією вдома в рамках 5-го туру кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Андрій Синявський