У Києві закликають запровадити хвилину мовчання для вшанування пам’яті загиблих військових, петиція набрала 6 тис. голосів

1 серпня, 19:33 Поділитися:

У Києві закликають запровадити хвилину мовчання для вшанування пам’яті загиблих військових, петиція набрала 6 тис. голосів

Петиція, опублікована на сайті Київської міської ради, яка закликає ввести в столиці хвилину мовчання для вшанування пам’яті загиблих військових, набрала необхідні для розгляду 6 тисяч голосів.

Петицію подали 25 липня, і до 1 серпня вона набрала необхідну кількість голосів для розгляду, йдеться на платформі петицій на сайті Київради.

«Станом на зараз місто ніяк не пропагує та не підтримує культуру пам’яті. Люди не зупиняються під час хвилини мовчання щодня о девʼятій ранку. Немає чіткої комунікації та інструкції, що потрібно робити. Також є гучномовці, але немає голосового супроводу і пояснення», — зазначають автори петиції.

Відео дня

Читайте також:

У Києві закликають запровадити хвилину мовчання для вшанування пам’яті загиблих військових, петиція набрала 6 тис. голосів

Антон Дробович Запам’ятати все

Вони пропонують ввести в Києві о 8:59 перед офіційною хвилиною мовчання спеціальний сигнал, який оголошуватиме про початок хвилини мовчання, щоб люди могли зупинитися і вшанувати пам’ять загиблих воїнів.

Також пропонується запустити звуковий сигнал (голосового оголошення і відліку) по всіх районах Києва та в метрополітені.

Крім того, пропонується, щоб під час хвилини мовчання зупинявся громадський транспорт.

Автори петиції також просять запустити рекламу на всіх міських рекламних майданчиках під час хвилини мовчання о 9:00.

Вони вважають, що варто запросити місцевий бізнес підтримати цю ініціативу, а також ввести обов’язкову хвилину мовчання на всіх засіданнях та публічних і неофіційних заходах у місті.

Редактор: Вікторія Горьова

Теги:   Київ Російська агресія Війна Росії проти України Петиції Військовослужбовець Київрада загиблі у війні

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.