«Політичний тиск на столичну владу». Поворозник відреагував на вручення підозри у справі про земельну ділянку РНБО

«Політичний тиск на столичну владу». Поворозник відреагував на вручення підозри у справі про земельну ділянку РНБО

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник назвав вручення йому підозри у справі про земельну ділянку РНБО політичним тиском на столичну владу.

«Вручення прокуратурою Києва підозри у справі облаштування скверу замість забудови багатоповерхівками території біля станції метро Сирець – це черговий крок у політичному тиску на столичну владу. Окрім політичних мотивів, у цій підозрі я не бачу нічого іншого. Немає жодних кримінальних злочинів», – написав він у своєму Facebook.

Поворозник зазначив, що земельна ділянка як була, так і залишилася у комунальній власності.

«Єдине що – на цій землі наведено лад і вона, власне, врятована від забудови в районі станції метро Сирець. На цьому місці сьогодні знаходиться сквер: кожен може туди піти і на власні очі переконатися», – додав він.

Перший заступник голови КМДА заявив, що разом із юристами доводитиме свою правоту

https://www.facebook.com/povoroznyk.m/posts/4755047291227773

Поворозник нагадав, що земельна ділянка, про яку йдеться, ще у 2009 році була передана апарату РНБО України у постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Щусєва.

У 2019 році після обстеження ділянки було встановлено, що вона не використовується за призначенням, тому міська влада припинила право постійного користування ділянкою апарату РНБО. Жителі Шевченківського району неодноразово наголошували, що хочуть бачити на місці покинутої території сквер.

«Важливо, що спочатку (до отримання РНБО) земельну ділянку було визначено як територію зелених насаджень. Але за багато років на ділянці утворилося стихійне звалище, територія була у вкрай незадовільному стані. Міська влада привела територію до ладу, було вивезено сміття та здійснено благоустрій. Згодом місто облаштувало там сквер», – резюмував він.

Про вручення підозри Поворознику 25 січня повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Читайте також: «Не остання людина». Колишній радник Кличка звинуватив першого заступника мера Поворозника в махінаціях на суму в півмільярда гривень

14 квітня 2020 року ЗМІ повідомили, що СБУ підозрює Поворозника у тому, що він через посередника вимагав хабар у 125 тисяч доларів від представника компанії-забудовника.

На час розслідування Кличко усунув його з посади.

15 квітня Поворозник повідомив, що його викликали на допит як свідка і опублікував повістку. За його словами, ніхто не викривав його у хабарництві, не оголошував йому підозри та не заарештовував.

12 березня Поворозник повернувся на роботу до Київської міськдержадміністрації на ту саму посаду.

27 квітня 2021 року Шевченківський районний суд Києва оголосив вирок про завершення розслідування справи та притягнення до кримінальної відповідальності причетної особи. Про Поворозника у рішенні суду не йшлося.

«Політичний тиск на столичну владу». Поворозник відреагував на вручення підозри у справі про земельну ділянку РНБО

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці Редактор: Тетяна Габедава
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.