Нова Пошта інвестує у розвиток 5 млрд грн до кінця року та побудує інноваційний термінал в Одесі

Нова Пошта інвестує у розвиток 5 млрд грн до кінця року та побудує інноваційний термінал в Одесі

Цього року Нова пошта збирається інвестувати у розвиток компанії 5 млрд грн, з них понад мільярд — у будівництво терміналу в Одесі. Новий термінал оброблятиме втричі більше посилок, ніж чинний.

У 2022 році Нова пошта планує інвестувати у свій розвиток 5 млрд грн, з яких 1,2 млрд грн буде направлено на будівництво інноваційного термінала компанії в Одесі. Про це йдеться у повідомленні компанії.

« У 2022 році ми плануємо вкласти безпрецедентні 5 млрд грн у розвиток Нової пошти — в термінальну інфраструктуру, мережу відділень та пошти, в інновації. Це в 1,5 рази більше, ніж минулого року», – заявив співвласник компанії Володимир Поперешнюк.

Читайте також:

Нова Пошта інвестує у розвиток 5 млрд грн до кінця року та побудує інноваційний термінал в Одесі

Як у Порошенка з Rothschild. Чому європейська компанія стала власником логістичного бізнесу у Маріуполі

Наголошується, що одеський термінал стане другим за потужністю сортувальним об’єктом компанії. Він складатиметься з двох корпусів — поштового та вантажного, загальною площею понад 26 тис. кв. метрів.

У березні на терміналі розпочнеться встановлення автоматизованого обладнання. Це будуть дві основні автоматизовані лінії Vanderlande для сортування посилок від 2 до 30 кг та три лінії для сортування дрібних посилок виробництва українського Консорту.

Також на терміналі планують встановити 48 телескопічних конвеєрів, які заїжджають безпосередньо до кузова автомобіля. На вантажній частині терміналу планується використання 50 робітників українського виробника SBR.

Очікується, що новий термінал розпочне роботу у листопаді 2022 року. Він зможе обробляти до 40 тис. посилок на годину – втричі більше, ніж обробляє термінал, що діє.

Нагадаємо, що на початку лютого Нова Пошта відкрила у Дніпрі автоматизований термінал , на якому використовуються роботележки українського виробника SBR.

Редактор: Люба Балашова
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.