Нічна атака РФ на Київ: у місті пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури
2 січня, 08:00 Поділитися:

Внаслідок атаки іранських дронів Shahed у ніч на понеділок, 2 січня, у Києві були пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури.
Про це повідомив у Telegram столичний мер Віталій Кличко.
За його словами, у Києві діють аварійні відключення електроенергії, є знеструмлені об’єкти теплопостачання.
Водопостачання столиці здійснюється у штатному режимі, додав Кличко.
Відео дня
Вночі 2 січня РФ знову атакувала Київ іранськими безпілотниками Shahed. Сили ППО збили близько 20 БПЛА, проте у столиці пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури. Крім того, уламки дрону пошкодили балкони багатоповерхівки у Деснянському районі.
https://www.youtube.com/watch?v=roX6RVQEFuI Редактор: Ірина Кутєлєва-Коваленко
Теги: Київ Віталій Кличко Безпілотники Дрони Війна Росії проти України Іранські беспілотники
Читати далі
Источник