Іспанська Прімера. Барселона не змогла перемогти, ведучи 3:0 після першого тайму, Реал повернув лідерство — відео

У суботу, 6 листопада, свої матчі 13-го туру іспанської Прімери зіграли Барселона та мадридський Реал.

«Синьо-гранатові» у Віго протистояли місцевій Сельті. Після першого тайму гості вигравали з рахунком 3:0, проте після перерви втратили перевагу та задовольнилися лише нічиєю.

«Вершкові» на своєму полі в дербі виявилися сильнішими за Райо Вальєкано. Перемога дозволила Реалу повернутися на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату.

В інших іграх дня Еспаньол та Алавес здобули перемоги над Гранадою та Леванте відповідно.