Антимонопольний комітет не дозволяв французькому холдингу купівлю Brocard

Антимонопольний комітет не дозволяв французькому холдингу купівлю Brocard

В Антимонопольний комітет заявили, що не видавали дозвіл французькому холдингу Philippe Benacin на покупку мережі парфумерних магазинів Brocard.

Антимонопольний комітет України не видавав французькому косметичному холдингу Philippe Benacin дозвіл на купівлю 100% двох українських компаній косметично-парфумерної сфери – Брокард-Україна та Егзагон.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Комітету.

На початку травня Антимонопольний комітет отримав заяву від Philippe Benacin та Групи Алькор про надання дозволу французькому холдингу на придбання частки понад 50% у двох кіпрських компаніях.

Ці заяви надійшли у період, коли діяльність Комітету у сфері розгляду заяв про надання дозволу на концентрації ще була припинена.

Читайте також:

Антимонопольний комітет не дозволяв французькому холдингу купівлю Brocard

Європейські виробники косметики зіткнулися з кризою постачання через війну в Україні

В АМКУ зазначили, що не могли видати дозвіл на концентрацію через особливі процедури на період військового стану.

Також у Комітеті додали, що на сьогоднішній день у них відсутній повний список документів, який необхідно було подавати разом із заявами.

« Цей факт не дозволяє АМКУ встановити, чи вимагають ці концентрації дозволу Комітету відповідно до вимог законодавства про захист економічної конкуренції. ( зокрема, щодо фінансових показників учасників концентрацій)», — заявили в АМКУ.

В Антимонопольний комітет додали, що не отримували повідомлень про те, що зазначені угоди вже завершені.

На початку червня Асоціація рітейлерів України повідомила, що французький холдинг Philippe Benacin придбав 100% власності у двох провідних українських компаніях, що працюють у косметично-парфумерній сфері: ТОВ Брокард-Україна та ТОВ Егзагон.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.