ЗСУ були змушені відійти із Лисичанська, – Генштаб

ЗСУ були змушені відійти із Лисичанська, - Генштаб

Фото Генштаб ЗСУ

Після важких боїв за місто Лисичанськ Луганської області Збройні сили України були змушені відійти із займаних позицій та рубежів.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці

“В умовах кратної переваги російських окупаційних військ в артилерії, авіації, реактивних системах залпового вогню, боєприпасах та особовому складі продовження оборони міста призвело б до фатальних наслідків. Задля збереження життя українських захисників було прийнято рішення про відхід”, – ідеться в повідомленні.

Наголошується, що українські захисники продовжують боротьбу, однак “для успіху недостатньо сталевої волі та патріотизму – потрібні матеріально-технічні ресурси”.

“Оборонці Луганщини та інших регіонів нашої країни героїчно виконують свій громадянський і військовий обовʼязки. Ми повернемося і неодмінно переможемо”, – підкреслили в Генштабі.

Як повідомлялося, за даними Генштабу, на Лисичанському напрямку російські війська вели штурмові дії в напрямку Золотарівки, населений пункт під контролем ворога.

Президент Володимир Зеленський підкреслив, що нині в Луганській області найскладніша ситуація, але на інших напрямках є “наші кроки вперед”.

Війна Росії проти УкраїниСитуація
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.