Зеленський українським захисникам нову бойову відзнаку

Зеленський українським захисникам нову бойову відзнаку

Фото ОП

Президент Володимир Зеленський вручив українським військовослужбовцям нову відзнаку «Хрест бойових заслуг» та запевнив, що подвиги захисників надихають і не лишаються непоміченими.

Про це глава держави написав у Телеграмі.

«Наші герої виявляють видатну хоробрість і відвагу, захищаючи рідну землю. Їхні подвиги під час виконання бойових завдань надихають і не залишаються непоміченими. З великою вдячністю вручив українським воїнам нову відзнаку «Хрест бойових заслуг». Дякую за службу! Переможемо!», – зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 5 травня, понад 11,6 тисячі українських захисників і захисниць були відзначені державними нагородами з початку повномасштабного вторгнення на територію України російських військ.

Президент Володимир Зеленський 5 травня заснував почесну відзнаку «За мужність та відвагу» для відзначення бойових звитяг особового складу військових частин Збройних сил України та інших військових формувань, мужності та героїзму, виявлених військовослужбовцями в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.

Війна Росії проти України
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.