Україні передали західні партнери лише 10% необхідного обсягу зброї

Україні передали західні партнери лише 10% необхідного обсягу зброї

Фото defence-ua.com

Через нестачу зброї на фронті російські війська використовують в 10 разів більше артилерійських снарядів, ніж українські захисники, повідомляє Вільне радіо.

Все через те, що західні партнери затримують постачання необхідних обсягів зброї. Українська сторона сподівається на розширення допомоги, щоб зрівняти можливості армій і давати відсіч окупантам.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Від того, що Україна заявляла, що нам потрібно, ми на сьогодні маємо приблизно 10%. Щоб було зрозуміло, що відбувається на полі бою: Україна за день витрачає приблизно 5-6 тисяч артилерійських снарядів. Росія, у 10 разів більше. Ось вам і цифри, які, власне, навіть не треба коментувати”, — пояснила заступниця міністра оборони.

Вона додала, що в Міноборони сподіваються на розширення допомоги від західних країн та назвала агресію Росії “великою війною світового рівня”.

Крім того країна-агресор намагається зривати постачання зброї в Україну з Західних країн. Використовують окупанти для цього свою агентуру і намагаються зривати навіть ті домовленості, які вже є. Наприклад домовляються з третіми країнами, щоб через їхню територію не проходили постачання зброї Україні.

З приводи мобілізаційних заходів, Ганна Маляр спростували фейки про нібито мобілізацію жінок в армію, втім на потреби захисту держави планують мобілізувати ще сотні тисяч українців.

ВійнаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.