Три нагороди на двох: Армреслери з Львівщини вибороли медалі на чемпіонаті Європи

Чемпіонат Європи з армреслінгу триває в Румунії. Вже завершили виступ на змаганнях юнацька, юніорська та молодіжна збірні. Жіноча команда України тут стала найсильнішою.

У ваговій категорії 50 кг серед жінок віце-чемпіонкою стала львів’янка Ганна Сидорович: у неї срібло в боротьбі на праву руку та срібло в боротьбі на ліву руку. Ганні 24 роки, в армреслінгу вона два роки. Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

У ваговій категорії 110 кг бронзовим призером у боротьбі на праву руку став Олександр Ільницький. Спортсмену 28 років, 10 з яких він займається армспортом.

Ганна Сидорович та Олександр Ільницький представляють спортивний клуб «Львівські леви».