Слов’янськ та Дружківка без води понад 2 тижні

Слов’янськ та Дружківка без води понад 2 тижні

Фото Reuters

Внаслідок масованих обстрілів понад 2 тижні повністю зневоднені Слов’янськ та Дружківка і частково немає води у Краматорську, Костянтинівці та Торецьку, повідомляє Вільне радіо.

Про це повідомляє керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

“Вже більше ніж 2 тижні повністю відсутнє водопостачання у Слов’янську та Дружківці, частково — у Краматорську, Костянтинівці та Торецьку. Зупинка водопостачання пов’язана з численними пошкодженнями ліній електропередач внаслідок бойових дій. <…> З урахуванням постійних обстрілів такі перебої неминучі. Тому я вкотре закликаю всіх евакуюватись. Нормальні умови для життя в нашій області зараз неможливі”,  —  пише Павло Кириленко.

За його словами, напередодні, 2 червня, ремонтники змогли відновити лінії електропередач 110 кВ Слов’янська ТЕС – Миколаївка. Тому змогли запрацювати й насосні станції 1-го та 2-го підйомів каналу “Сіверський Донець-Донбас”. Але відновити подачу води це ще не дозволяє.

“Для відновлення водопостачання на півночі області необхідно також відновити подачу електрики на насосні станції Другого Донецького водогону. Через постійні обстріли енергетики зараз не мають змоги розпочати ремонт”,  — зазначає Кириленко.

Він підкреслює: ситуація з забезпеченням питною водою в області повністю залежить від безпекової ситуації.

2 червня російські окупанти завдали ударів з усіх видів зброї по 17-ти населених пунктах області, поціливши у 2 заводи, приміщення ТЕС та ще понад 30 цивільних об’єктів. Зокрема в Бахмуті під удар потрапило тролейбусне депо: здійнялася пожежа, згоріли 7 автівок підприємства.

Суспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.