Польща поставить Україні понад 50 самохідних гаубиць Krab на суму близько 3 млрд злотих

Польща поставить Україні понад 50 самохідних гаубиць Krab на суму близько 3 млрд злотих

Фото [email protected]

Польща у рамках найбільшого за 30 років контракту поставить Україні понад 50 гармат-гаубиць Krab на суму близько 3 млрд злотих, повідомляють польські ЗМІ з посиланням на прем’єр-міністра Матеуша Моравецького.

“Наразі ми підписуємо один із найбільших збройових контрактів за останні три десятиліття – продаж зброї для українців, Україні. Ця зброя добре випробувана, і на сьогодні ми знаємо, що вона буде дуже важливою зброєю на полі бою”, – наводить слова Моравецького канцелярія польського прем’єра у Twitter у вівторок.

Як повідомляють ЗМІ, йдеться про понад 50 гармат-гаубиць Krab на суму близько 3 млрд злотих.

“У Києві було підписано контракт на постачання понад 50 самохідних гаубиць Krab на суму близько 3 млрд злотих. Це, як писала Dziennik Gazeta Prawna, найбільший експортний контракт польської військової промисловості за останні роки. З правильним боєприпасом дальність дії цих гусеничних гаубиць становить приблизно 40 км”, – йдеться у статті dzennik.pl.

За даними Польського радіо, перші 18 гаубиць із машинами супроводу вирушили минулого тижня до України. Ця техніка була передана з ресурсів Війська Польського, можливо, її буде частково рефінансовано Євросоюзом.

Постачання мають бути здійснені протягом декількох місяців.

Війна Росії проти УкраїниЄвропаЄСВійна
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.