Інтернаціональний легіон при ГУР МО вже виконує бойові завдання з протидії російській агресії

Інтернаціональний легіон при ГУР МО вже виконує бойові завдання з протидії російській агресії

Фото: Reuters

В Україні створили Міжнародний легіон при Головному управлінні розвідки, він уже виконує бойові завдання з протидії російській агресії.

Про це повідомляється у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов висловлює подяку кожному з бійців за намір захищати українську землю, наших людей, жінок, дітей, нашу державу.

Він підкреслює, що в цей важкий час будь-яка допомога є на вагу золота, і Україна високо цінує дружнє й братське плече, підставлене у скрутну хвилину.

“Сьогоднішня війна ведеться не лише проти України, а й проти всього вільного світу, проти правового устрою людства, що головною умовою миру визначає право націй і країн на свободу і самовизначення, недоторканність територіальних кордонів держав. Злочинний Путінський режим вирішив повторити долю Гітлера і Третього Рейху: вдався до тотальної загарбницької війни з масовим вбивством цивільного населення”, – наголошує Кирило Буданов.

У повідомленні додають, що Україна продовжує формування Інтернаціонального легіону оборони України.

На сьогодні виявили бажання стати до його лав добровольці і ветерани з 52 країн світу. Їхня кількість вже перевищила 20 тисяч. Це переважно досвідчені бійці, які брали участь у багатьох миротворчих кампаніях в різних куточках світу.

Війна Росії проти УкраїниПодіїСуспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.