Японія підтримує розширення участі НАТО в Індо-Тихоокеанському регіоні

Японія підтримує розширення участі НАТО в Індо-Тихоокеанському регіоні

Фото Reuters

Офіційні особи Японії та НАТО домовилися активізувати військову співпрацю та спільні навчання через повномасштабне вторгнення росії в Україну, яке загрожує безпеці Європи та Азії. Про це повідомляє УНН із посиланням на Japan Today.

“Представники Японії та НАТО у вівторок домовилися активізувати військову співпрацю та спільні навчання, оскільки вони поділяють побоювання, що вторгнення росії в Україну призводить до погіршення ситуації у сфері безпеки в Європі та Азії”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили, глава японського міністерства оборони Нобуо Кіші заявив на початку зустрічі з головою Військового комітету НАТО Робом Бауером, що Японія сподівається зміцнити зв’язки із європейськими країнами та підтримує розширення участі НАТО в Індо-Тихоокеанському регіоні.

“Безпека Європи та Азії тісно переплетена, особливо зараз, коли міжнародне співтовариство стикається із серйозними проблемами”, – сказав Кіші.

Візит Бауера до Токіо відбувся на тлі військово-морських навчань НАТО у Середземному морі., в яких Морські сили самооборони Японії беруть участь.

НАТО
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.