Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/860ae45a1cbab53d1d9eca7e3c51d14e.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Україна гарантує $100 тисяч за передачу Києву воєнного злочинця Гіркіна

Україна гарантує $100 тисяч за передачу Києву воєнного злочинця Гіркіна

Фото gur.gov.ua

Головне управління розвідки Міністерства оборони України гарантує виплату $100 тисяч за передачу воєнного злочинця Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) в український полон.

Про це повідомляє пресслужба ГУР.

“Відомо, що один із найвідоміших російських терористів вирішив поновити свою участь у війні проти нашої держави. Ігор Гіркін (Стрілков) – російський терорист, колишній так званий міністр оборони “ДНР”. Наразі СБУ та Генеральна прокуратура порушили проти Гіркіна низку справ за терористичну діяльність, тортури, вбивства та порушення державного суверенітету”, – йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що Нідерланди також оголосили Гіркіна в міжнародний розшук у справі про збиття цивільного Boeing 777 рейсу MH17.

“Інформацію передавати за номером: +380 93 117 5809 – зв’язок через Viber, WhatsApp, Telegram, Signal”, – підсумували в управлінні.

Війна Росії проти України
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.