У Маріуполі виявили приблизно 200 тіл загиблих під час розбирання завалів багатоповерхівки

У Маріуполі  виявили приблизно 200 тіл загиблих під час розбирання завалів багатоповерхівки

Фото: REUTERS

У Маріуполі під час розбирання завалів багатоповерхового будинку в підвалі виявили майже 200 тіл загиблих із високим ступенем розкладання, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“Під час розбору завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 на просп. Миру в підвалі знайшли біля 200 тіл загиблих під завалами, з високим ступенем розкладання. Через відмову місцевих збирати та упаковувати тіла загиблих, МНС росії залишило місце робіт. Тіла загиблих залишилися на місці, через частково розібрані завали сморід чутно майже в усьому кварталі”, – інформує він.

У Маріуполі  виявили приблизно 200 тіл загиблих під час розбирання завалів багатоповерхівки

Андрющенко також зазначив, що через запровадження роботи з поховання та ексгумації так званої державної корпорації “Ритуал” із Донецька процес перепоховання з дворів багатоповерхівок фактично зупинено. Водночас, за його словами, для “офіційного” безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в “морг”, вдавши, що тіло загиблого тільки знайдено, або погодитися на запис відео, де заявник скаже, що людина була вбита саме українською армією.

“Через такі умови в імпровізованому моргу біля “Метро” на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів. Місто перетворилося на суцільне кладовище”, – додав радник мера.

Війна Росії проти УкраїниПодіїУтрата
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.