У Брюсселі поліція використала сльозогінний газ і водомети під час протесту проти COVID-сертифікатів

У Брюсселі поліція використала сльозогінний газ і водомети під час протесту проти COVID-сертифікатів

Фото Reuters

У Брюсселі поліція застосувала сльозогінний газ проти учасників акції протесту проти впровадження COVID-сертифікатів, необхідних для відвідування ресторанів та кінотеатрів.

А демонстранти почали будувати барикади, передає “Суспільне” з посиланням на газету Het Laatste Nieuws.

Зазначається, що акція була узгоджена з міською владою. Вона розпочалася біля Північного вокзалу бельгійської столиці і проходила мирно, але потім переросла у хаос та сутички з силовиками. Демонстранти билі вікна, громили будівлі та поліцейські автомобілі, влаштовували пожежі, а також кидали пляшки та феєрверки у співробітників поліції, кілька з яких були травмовані. Для стримування натовпу силовики застосували сльозогінний газ та водомети. А демонстранти почали зводити барикади.

За підрахунками місцевої поліції, що на вулиці Брюсселя вийшли близько 35 тисяч людей. Через це в місті виникли пробки на дорогах та було заблоковано низку вулиць і тунелів.

Нагадаємо, Урядовий Консультативний комітет Бельгії ухвалив рішення з 20 листопада та до кінця січня наступного року повернути дію певних карантинних обмежень, щоб уникнути нового локдауну. На початку січня Консультативний комітет проведе нову зустріч, щоб оцінити поточний розвиток ситуації. На початку листопада Бельгія обмежила в’їзд для громадян України за відсутності поважної причини для візиту навіть за умови повної вакцинації від COVID-19.

ВакцинаціяКоронавірусЄвропаЄС
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.