У Білорусі зафіксували переміщення ешелону важкої військової техніки

У Білорусі зафіксували переміщення ешелону важкої військової техніки

фото defence-ua.com

У білоруському місті Гомель, яке знаходиться у 30 від кордону з Україною зафіксували переміщення ешелону важкої військової техніки – танків та самохідних артилерійських установок, повідомляє Діфенс Експрес.

Про це повідомив проект “Беларускі Гаюн”, який регулярно передає інформацію щодо переміщення техніки ворога, запусків ракет та польотів бойових літаків.

За його даними мова йде про близько 17 танків та 18 одиниць 122-мм САУ 2С1 “Акація”. Повідомляється, що техніка, скоріш за все, була знята з консервації, бо була пошарпана та мала вицвілі кольори. Ешелон направився у тупик на півдні міста де міг бути розвантажений, або згодом відправиться далі.

Зазначимо, що днями заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ генерал Олексій Громов заявив, що у Білорусі зараз активно знімають військову техніку з баз зберігання, але вони призначені для армії РФ, яка вже відчуває значний брак озброєння.

Але на південь від Гомеля на території білоруського аеродрому “Зябровка” розвідкою помічено будівництво військової інфраструктури. Існує думка, що створюється майбутня база військ РФ.

Також за даними українського ГУР, які озвучив представник управління Вадим Скібіцький, армія Білорусі не здатна вести атакувальні бойові дії проти України самостійно. А для формування спільного ударного угруповання, з огляду на досвід березня-квітня, займе 3-4 тижні, з яких 2-3 знадобиться на повернення підрозділів армії РФ до Білорусі.

Поки розвідка фіксує лише тренування підрозділів сил спеціальних операцій Білорусі, куди включно всі десантні частини, разом з аналогічними підрозділами армії РФ, які відпрацьовують дії на території України. З огляду на це, найбільшою загрозою на зараз з боку Білорусі відносно наземної компоненти є дії саме диверсійно-розвідувальних груп.

Війна Росії проти України
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.