Визнання незалежності “Л/ДНР” не корелюється з Мінськими угодами – Кремль

Визнання незалежності "Л/ДНР" не корелюється з Мінськими угодами – Кремль

Фото Reuters

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що визнання угруповань «ДНР» і «ЛНР» не корелюєтьсям з Мінськими домовленостями.

За словами Пєскова, Путін отримав звернення і взяв його до відома, пише “Радіо Свобода”.

«Безумовно, визнання не корелюється з Мінськими угодами. Це дійсно так… Президент (Путін – ред.) сказав, що головним завданням є реалізація мінського комплексу заходів», – заявив Пєсков, відповідаючи на запитання, чи Кремль згоден із тим, що визнання «незалежності» «ЛДНР» буде порушенням Мінських угод.

Крім того, як заявив речник Путіна, якого 16 лютого цитують російські ЗМІ, чіткого регламенту щодо необхідності письмової відповіді президента Росії на звернення Держдуми щодо визнання «ЛНР» і «ДНР» немає.

Російський президент напередодні також прокоментував заклик Держдуми до нього визнати незалежність угруповань «ДНР» і «ЛНР». За словами Путіна, депутати Думи «тонко відчувають виборців», які, за його словами, співчувають мешканцям Донбасу. При цьому він сказав, що розраховує на виконання Мінських угод (вони не передбачають незалежність контрольованих бойовиками територій).

Путін сказав про це на пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем, який назвав можливе визнання Росією «ДНР» та «ЛНР» порушенням Мінських угод та «політичною катастрофою».

Інтервенція РосіїВійнаПолітикаРосія
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.