Верховний Суд відклав розгляд касаційних скарг на вирок Януковичу

Верховний Суд відклав розгляд касаційних скарг на вирок Януковичу

Фото: Reuters

Верховний Суд відклав розгляд касаційних скарг на рішення судів двох інстанцій у справі про державну зраду експрезидента Віктора Януковича на 29 листопада.

Про це оголосив головуючий суддя Андрій Чистик, повідомляє Укрінформ.

“Суд постановив: оголосити перерву і відкласти розгляд цього кримінального провадження на 29 листопада на 11:00”, – поінформував Чистик.

Під час засідання у понеділок, 8 листопада, суд, зокрема, зачитав подані захисниками Януковича касаційні скарги на рішення судів двох попередніх інстанцій у справі про держзраду, після чого оголосив про перехід до стадії заслуховування доводів учасників касаційного розгляду цієї справи.

Суд надав право першій розпочати свої виступи стороні захисту Януковича.

Водночас адвокат Януковича Віталій Сердюк заявив, що до сьогоднішнього судового засідання не готувалися до цієї стадії процесу і не планували саме у понеділок доповідати по своїх касаційних скаргах, при чому у межах 30 хвилин, як встановив суд.

“Оскільки рішення було озвучено (на цьому засіданні – ред.), ми не маємо можливості переформатувати зараз свої доповіді до 30 хвилин. Нам потрібен час на підготовку (своїх доповідей у таких часових рамках – ред.)”, – сказав адвокат.

Після цього суд відклав розгляд справи до 29 листопада.

Як повідомлялося, 24 січня 2019 року Оболонський райсуд Києва заочно засудив експрезидента Віктора Януковича до 13 років ув’язнення за державну зраду та пособництво у веденні агресивної війни.

Водночас Януковича визнали невинуватим за обвинуваченням у порушенні територіальної цілісності України.

Згідно з вироком суду, строк відбування покарання Януковичу буде відраховуватися з часу його затримання.

Захист Януковича подав апеляції на вирок у справі щодо держзради.

2 жовтня минулого року Апеляційний суд залишив без змін вирок Януковичу у справі про держзраду.

Колегія суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду 15 березня розпочала касаційних скарг захисників Януковича.

Суд
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.