Посольство США привітало українських військовослужбовців із Днем Збройних сил України

Посольство США привітало українських військовослужбовців із Днем Збройних сил України

Фото facebook.com/ukr.embassy.usa

Посольство США привітало українських військовослужбовців із Днем Збройних сил України й подякувало за самопожертву й хоробрість.

Про це заявила старший представник Міністерства оборони США, аташе з питань оборони полковник Бріттані Стюарт у відеозверненні, розміщеному на сторінці посольства США в Україні в Twitter у понеділок, передає Інтерфакс-Україна.

“Від імені посольства США й тисяч американських військових, які проходили та проходять навчання разом з українськими солдатами й офіцерами, вітаю з Днем Збройних сил України. Ми вдячні всім, хто служив і служить заради захисту України. Ваші самопожертва і хоробрість стали прикладом для усіх”, – йдеться у повідомленні.

Вона зазначила, що російська агресія проти України триває, і наголосила, що Сполучені Штати підтримують суверенітет і територіальну цілісність України.

“Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто загинув або отримав поранення, і ми вітаємо тих, хто продовжує захищати Україну. Україна не має кращого партнера, ніж США”, – зазначила Стюарт.

Події
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.