Польща та Литва готуються до тривалої суперечки з Білоруссю через кордон, – Моравецький

Польща та Литва готуються до тривалої суперечки з Білоруссю через кордон, - Моравецький

Фото Reuters

Польща та Литва очікують від Білорусі подальших спроб дестабілізації. Також країни готуються до тривалої суперечки зі своїм сусідом через кордон.

Про це повідомляє “Польське радіо”, передає Цензор.НЕТ.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький переконаний, що Білорусь намагається спричинити міграційну кризу, що супроводжується вкиданням дезінформації, фейковими новинами, різними видами пропаганди і кібератаками.

“Це акти агресії, які нас ще більше об’єднують. Кожне гнівне бурмотіння з боку Кремля або Мінська має викликати консолідацію з нашого боку”, – сказав він.

За словами польського прем’єр-міністра, Росія усвідомлює, що “чим більше Польща і Литва співпрацюють, тим складніше нам нав’язати свою волю”.

“Ми очікуємо подальших спроб дестабілізації. На жаль, ми вважаємо, що через сприйняття політичної та геополітичної ситуації навколо нас, на нашому польсько-білоруському, литовсько-білоруському кордоні загрози можуть зрости”, – додав Моравецький.

Він також зазначив, що Литва і Польща готуються “до сценарію довгострокової суперечки навколо наших (із Білоруссю. – Ред.) кордонів”.

“Ми зміцнимо ці кордони шляхом нашої співпраці, а також посилимо фізичний захист від нелегальної імміграції, яку режим Лукашенка перетворив на зброю”, – додав він. 

ПодіїПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.