Мінфін додатково виділить на потреби ЗСУ близько 22 млрд грн, – Марченко

Мінфін додатково виділить на потреби ЗСУ близько 22 млрд грн, - Марченко

Фото mil.gov.ua

На потреби оборони країни Міністерство фінансів додатково виділить з бюджету близько 22 млрд грн. Відповідний законопроєкт наразі опрацьовується в бюджетному комітеті, після чого буде проголосований парламентом.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді сказав міністр фінансів Сергій Марченко, повідомляє Укрінформ.

«На виконання указу Президента, зараз буде суттєво збільшене грошове забезпечення військовослужбовців, про це зазначив у своїй доповіді Прем’єр-міністр, міністр оборони. На 30% … Зараз законопроєкти в бюджетному комітеті доопрацьовуються. Орієнтовно це може складати по сектору Міністерства оборони до 20 млрд грн. Крім того, передбачаються окремі видатки на становлення територіальної оборони і на інші потреби Міністерства оборони, на закупівлю необхідного обладнання ще до 2 млрд. Тобто ці кошти зараз є, ми обговорюємо в бюджетному комітеті, коли ці законопроєкти можна буде проголосувати», – повідомив Марченко.

Як повідомлялося, на 2022 рік запланований рекордний обсяг фінансування сектору безпеки і оборони України – 5,95% від ВВП. Зокрема, суттєво збільшено фінансування програм розвитку озброєння та військової техніки, грошового забезпечення військовослужбовців, будівництва житла для військових.

Інтервенція РосіїВійнаФінанси
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.