Групу українських туристів випустять із Туреччини після проведення слідчих дій та експертиз

Групу українських туристів випустять із Туреччини після проведення слідчих дій та експертиз

Фото Reuters

Заборону на виїзд із Туреччини групи туристів з України буде знято після проведення слідчих дій та експертиз у справі про загибель одного з учасників групи.

Про це розповів консул України в Анталії Емір Рустамов, посилаючись на інформацію від правоохоронних органів Туреччини, пише “Укрінформ”.

Він зазначив, що група українських туристів прибула до Туреччини 15 жовтня для пішого походу Лікійською стежкою, а 18 жовтня консульство у робочому порядку отримало від Жандармерії району Олюденіз провінції Мугла підтвердження інформації про смерть одного з членів зазначеної групи.

«Основна, але не єдина, версія слідства – самогубство. Тіло було відправлено на розтин до Управління судмедекспертизи провінції Мугла. Консульство встановило зв’язок з дружиною загиблого та надало інформаційну та документальну підтримку у питанні організації репатріації тіла загиблого громадянина України, що відбулася 21 жовтня», – уточнив дипломат.

Водночас стосовно супутників загиблого суд ухвалив рішення про заборону виїзду з Туреччини до з’ясування всіх обставин зазначеного інциденту, пояснив Рустамов.

«За інформацією від правоохоронних органів Туреччини, згадана заборона буде знята після проведення необхідних слідчих дій та експертиз. У зв’язку з цим консульство відповідно поінформувало керівника групи. Для пришвидшення процесу туристам було рекомендовано звернутися до послуг адвоката та запропоновано контакти адвокатів, які мають значний досвід допомоги громадянам України. Від керівника групи було отримано відповідь, що вони самостійно “контролюють” процес з прокуратурою і адвокат їм не потрібен», – повідомив консул України в Анталії.

За його словами, питання перебуває на контролі консульства.

Як повідомлялося, раніше одна з українок із туристичної групи, що вимушена залишатися в Туреччині через розслідування у зв’язку із самогубством 17 жовтня одного з учасників групи, попросила про сприяння в поверненні додому.

Туреччина
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.